*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

کلینیک دامپزشکی شبانه روزی

کلینیک دامپزشکی
کلینیک دامپزشکی
ژوئن 26, 2022
کلینیک دامپزشکی غرب تهران
کلینیک دامپزشکی غرب تهران
ژوئن 26, 2022

کلینیک دامپزشکی شبانه روزی

ما در کلینیک دامپزشکی شبانه روزی خود طیف وسیعی از خدمات حیوانات خانگی را در منطقه شما ارائه می دهیم، از جمله خدمات پیاده روی سگ، شبانه روزی در منزل و خدمات مراقبت روزانه، خدمات نشستن توله سگ، گربه و حیوان خانگی همراه با حیوانات کوچک و حتی مراقبت از انواع دیگر را ارائه می دهیم و ما می توانیم در کلینیک دامپزشکی شبانه روزی خود 7 روز در هفته مراقبت ارائه دهیم، حتی زمانی که مراقب معمولی حیوان خانگی شما در تعطیلات است یا ضعیف است.

در کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ما سگ شما احساس خوبی در خانه خواهد داشت و خدمات شبانه روزی سگ خانگی ما استرس ناشی از سازماندهی مراقبت از حیوانات خانگی در تعطیلات را از بین می برد و شما را قادر می سازد آرامش داشته باشید و از خود لذت ببرید. کلینیک دامپزشکی شبانه روزی یک جایگزین فوق العاده برای خانه سگ است و اگر می خواهید سگ شما در زمانی که دور هستید در یک محیط خانه مراقبت از او نگهداری شود، کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ما بسیار ایده آل می باشد.

اگر سگ شما از راحتی در خانه لذت می برد و با سگ ها و افراد دیگر ارتباط برقرار می کند، این کلینیک دامپزشکی شبانه روزی برای آن بسیار مناسب است و به شکل نگه داری شبانه روزی در خانه برای سگ هایی که رفتار دوستانه، اجتماعی خوبی دارند و از زندگی به عنوان عضوی از خانواده لذت می برند، بهترین است که در واقع ما پذیرای سگ هایی می شویم که عبارتند از: آموزش دیده در خانه هستند و به روز با واکسیناسیون و به روز در درمان کک و کرم (با استفاده از محصولات توصیه شده توسط دامپزشک) می باشند. همچنین روابط دوستانه و معاشرت با مردم و سگ های دیگر دارند و البته برخی از شرایط مجوز به این معنی است که سگ‌ های زیر شش ماه و نرهای عقیم نشده را نمی ‌توان پذیرفت.

این کلینیک دامپزشکی شبانه روزی ما خانه ای امن و دارای مجوز است که ما کاملاً با مقررات شبانه روزی در منزل که شامل بازرسی ها و مجوزهای مقامات محلی است، مطابقت داریم و با آرامش حاکم در کلینیک دامپزشکی شبانه روزی تمام تلاش خود را می کنیم تا سگ شما را با ایجاد یک محیط دوستانه و سازگار در خانواده میزبان خود مستقر شوند. برای مراجعه و یا انتقال حیوانات خانگی خود با کارشناسان ما در کلینیک دامپزشکی شبانه روزی تماس بگیرید.

 

دیدگاه ها بسته شده است