*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

آرایش و اصلاح سگ

درمان التهاب گوش سگ
نوامبر 29, 2019
درمان شکستگی استخوان سگ
نوامبر 29, 2019

آرایش و اصلاح سگ

کلینیک دامپزشکی سینا ارائه دهنده بهترین خدمات آرایش و اصلاح سگ باکیفیتی بی نظیر در تهران است . یکی از مهم ترین دلایل نیاز به آرایش و اصلاح سگ بهبودی است که در دمای بدن و سلامت پوست این حیوان ایجاد می شود .

به عنوان صاحب این حیوانات حتما می دانید که نگهداری از حیوانات خانگی مسولیت‌های این چنینی را هم بر گردن صاحب وظیفه شناس و قدردان می‌گذارد. اگر چه خیلی از صاحبان حیوانات خانگی کارهای آرایشی حیوانات خود را هم،خودشان انجام می‌دهند اما استفاده از خدمات کلینیک دامپزشکی سینا و آرایش و اصلاح سگ مزایایی را به همراه دارد.

مزایای استفاده از خدمات کلینیک دامپزشکی سینا:

در کلینیک دامپزشکی سینا از متد های روز دنیا برای آرایش و اصلاح سگ استفاده می شود . برای آرایش و اصلاح سگ حساس حتی المقدور از روشهای تخصصی مقید کردن حیوان و آرام بخشی استفاده میگردد .

بسیاری از حیوانات از فرایند شستشو و آب ترس دارن البته این ترس با میزان تربیت پذیری آن حیوانات ارتباط مستقیم دارد، این ترس در خشک کردن آن ها هم می تواند اتفاق بیوفتد و اگر حیوان خانگی خود را به خوبی خشک نکنید و بدن حیوان دارای نم باشد با حرکت کردن در جاهای کثیف و آلوده تمامی آن کثیفی هارا به خود جذب می کند.

ما در کلینیک دامپزشکی سینا مدرن ترین سالن آرایش و اصلاح سگ و حیوانات را داریم و بهترین خدمات را ارائه می کنیم. شما می توانید با خیال راحت حیوانات خود را به تیم متخصص ما تحویل دهید و تیم ما با تخصصی خاص و با بهترین تجهیزات و روش های روز دنیا به حیوانات شما رسیدگی خواهند کرد.

دیدگاه ها بسته شده است