*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

چکاپ دوره ای حیوانات خانگی

شستشوی درمانی سگ
نوامبر 29, 2019
جراحی بافت سخت حیوانات
دسامبر 12, 2019

چکاپ دوره ای حیوانات خانگی

مسلما برای نگهداری هر چه بهتر از حیوانات خانگی خود، باید آن ها را به صورت منظم برای چکاپ دوره ای حیوانات خانگی و تزریق واکسن های مورد نیاز نزد دامپزشک متخصص ببرید تا بتوانید سلامت خود و آن ها را تضمین کنید.

بسیاری از مراجعین جهت چکاپ دوره ای حیوانات خانگی در کلینیک دامپزشکی به دامپزشکی سینا مراجعه می کنند. کلینیک دامپزشکی سینا با بروزترین امکانات و تجهیزات، با کیفیت ترین خدمات را در جهت چکاپ دوره ای حیوانات خانگی، تشخیص بیماری و درمان حیوانات خانگی شما را ارائه می دهد.

چکاپ دوره ای حیوانات خانگی بسیار مهم و حائز اهمیت است می تواند آن ها را از لحاظ غربالگری انواع بیماری ها بررسی کند و به شما اطمینان خاطر دهد که یک حیوان سالم در منزل دارید .

حیوانات خانگی حتما به صورت دوره ای معاينه کامل بشوند که به صورت فیزیکی و آزمایشگاهی انجام می شود . چکاپ دوره ای حیوانات خانگی از اين نظر اهميت دارند که ديدن یکسری علايم بیماری نياز به تخصص و دقت دکتر دامپزشک دارند و انجام آزمايش برای تشخيص و پیشگیری بیماری های مختلف الزامی است در نتيجه به اهميت چکاپ دوره ای حیوانات خانگی باید دقت لازم شود .

علاوه بر چکاپ های معمولی که شما در خانه بر روی حیوان خانگیتان انجام می دهید، باید چکاپ دوره ای حیوانات خانگی، آنها را به کلینیک دامپزشکی ببرید.

دیدگاه ها بسته شده است