*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

درمان گربه

درمان سگ
درمان سگ
سپتامبر 6, 2019
پت شاپ سگ
پت شاپ سگ
سپتامبر 6, 2019

درمان گربه

درمان درد در سگ یا درمان گربه می تواند مشکل باشد، زیرا بر خلاف انسان ها که زمانی دچار درد میشوند که آگاه به آن هستند، درمان درد در حیوانات بسیار سرپوشیده تر است. بنابراین، درمان گربه اغلب دشوار است که متوجه شویم حیوانات در واقع دچار درد هستند و از چیزی رنج میبرند . از همه مهم تر درمان گربه آنها نمی توانند با شما صحبت کنند و شما را متوجه نوع و ناحیه درد خود کنند. بنابراین، مدیریت درمان درد گربه به یک مسئله مهم در دامپزشکی تبدیل شده است.

سازمان هایی بسیار زیادی (مانند : دانشگاه تنسی کالج دامپزشکی مرکز مدیریت درد حیوانات ، دانشگاه ایالتی کلرادو کالج دامپزشکی، کنسرسیوم مدیریت درد حیوانات و…) همگی در زمینه درمان گربه و مدیریت درد در حیوانات مطالعه و تحقیق انجام می دهند. مطالعات نشان می دهد که درمان گربه و درد به علت کاهش استرس و افزایش حس سلامتی می تواند باعث شود حیوان خانگی دوست داشتنی شما عمر طولانی تری داشته باشد .

علائمی نشان دهنده درد در حیوانات

هنگامی که انسان ها احساس درد داشته باشند، آن را بروز می دهند اما هنگامی که حیوان خانگی دچار درد می شود به ندرت حتی کوچکترین صدایی از آنها در می آید. با این که حیوان خانگی شما نمی تواند صحبت کند ولی اغلب اوقات آنها علامت های درمان گربه را به ما می دهند که نشان می دهد آنها از برخی از انواع درد حاد یا مزمن رنج می برند و درمان گربه الزامی است.

دیدگاه ها بسته شده است