*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

درمان عفونت قارچی سگ

درمان عفونت گوش سگ
سپتامبر 26, 2019
درمان کلسی ویروس گربه
اکتبر 10, 2019

درمان عفونت قارچی سگ

عفونت های قارچی به صورت نقاط گرد و بدون مو و پوسته پوسته است. موهای سگ زبر و سیخ‌سیخ می‌شوند و می‌شکنند. پیرامون جراحات فوق موها به رنگ خاکستری مشاهده می‌گردد.

در سگ‌های مبتلا به شکل حاد بیماری جراحات در تمام سطح بدن دیده شده که به یکدیگر متصل می‌شوند. در این صورت باید برای درمان عفونت قارچی سگ اقدام کرد .

برای تشخیص عفونت قارچی سگ یک نمونه از پوست و مو تهیه شده در محیط مخصوص رشد قارچ‌ها کشت داده می‌شود. تشخیص و درمان عفونت قارچی سگ باید هرچه سریعتر انجام گیرد چرا که عفونت قارچی سگ خیلی سریع به انسان سرایت می‌کند مخصوصا بچه‌ها نسبت به عفونت قارچی حساس‌تر هستند.

عفونت قارچی نوعی از عفونت پوستی است که توسط قارچ های مخصوص بر روی پوست بدن یا پوست سر ایجاد می شود. عفونت قارچی به عنوان یک ضایعه قرمز رنگ ظاهر می شود. بدترین چیز این است که باعث خارش شدید می شود، بنابراین حیوانات خانگی شما بسیار اذیت می شوند و درمان عفونت قارچی سگ باید هرچه سریع تر آغاز شود .

درمان عفونت قارچی سگ این است که حیوان خانگی تان را ضد عفونی کنید. داروهای خوراکی موجود در بازار نیز وجود دارد که می تواند به پیشگیری و درمان عفونت قارچی سگ کمک کند .

دیدگاه ها بسته شده است