*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

فواید آرایش حیوانات خانگی

اصلاح موی حیوانات خانگی
اصلاح موی حیوانات خانگی
جولای 8, 2021
آموزش آرایش حیوانات خانگی
آموزش آرایش حیوانات خانگی
جولای 8, 2021

فواید آرایش حیوانات خانگی

آرایش حیوانات خانگی، کوتاه کردن ناخن و موی حیوانات به سلامتی و زیبایی حیوانات خانگی کمک می‌کند. با رویش موی حیواناتی خانگی مانند سگ و گربه، مشکلاتی مانند ابتلا به شپش و بیماری‌های واگیردار و گره خوردن موها به وجود می‌آید. سرعت رویش موی بعضی از نژادهای سگ و سایر حیوانات خانگی به قدری زیاد است که تا روی چشم‌هایش می‌افتد. در این صورت بهتر است که به صورت منظم برای کوتاه کردن موی سگ و حیوانات خانگی خود اقدام کنید.

یکی از موارد بهداشت حیوان خانگی شستشو و آرایش حیوانات خانگی است ،شستشوی سگ ها و گربه ها معمولا کار سختی نیست اما اگر خودتان تمایل به انجام آرایش حیوانات خانگی را ندارید می توانید زمانی که آن ها را برای اصلاح به آرایشگاه می برید کار شستشو را هم در همان جا انجام دهید. بسیاری از حیوانات از شستشو و آب ترس دارند البته ترس آرایش حیوانات خانگی به مقدارتربیت پذیری آن حیوان بستگی دارد.

این ترس در آرایش حیوانات خانگی نیز می تواند اتفاق بیا فتد و اگر حیوان خانگی خود را به خوبی خشک نکند و بدن حیوان دارای نم باشد با حرکت کردن درجاهای کثیف و آلوده تمامی آن کثیفی را به خود جذب می کند.بردن سگ به آرایشگاه پت و حیوانات خانگی در تهران از نظر بهداشتی، سلامتی و زیبایی، آرایش پت و حیوانات خانگی یکی از نیازهای ضروری حیوانات خانگی به حساب می آید. باید بدانید که مسئولیت نظافت و آرایش سگ شما با شما خواهد بود.

دیدگاه ها بسته شده است