*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

اصلاح موی حیوانات خانگی

آرایش حیوانات خانگی
جولای 8, 2021
فواید آرایش موی حیوانات خانگی
فواید آرایش حیوانات خانگی
جولای 8, 2021

اصلاح موی حیوانات خانگی

پیرایش و اصلاح موی سگ و اصلاح موی گربه یکی از مواردی است که در نگهداری حیوانات خانگی اهمیت زیادی دارد. اصلاح موی سگ و اصلاح موی گربه  و اصلاح موی حیوانات خانگی علاوه‌بر اینکه ریزش شدید موی سگ و گربه و دردسرهای نظافت محیط را کاهش می‌دهد، باعث ایجاد زیبایی و پاکیزگی حیوان نیز می‌شود. علاوه‌براین مانع از گرمازدگی سگ در تابستان شده، سلامت پوست و موی حیوانات را بهبود بخشیده و گره خوردن موهای سگ را کاهش می‌دهد.

اولین عاملی که بر هزینه آرایش حیوانات خانگی تاثیر دارد، نژاد حیوانات است. اصلاح موی سگ شیتزو، اصلاح موی سگ تریر، اصلاح موی سگ اشپیتز، اصلاح موی سگ پامرانین و همچنین برخی دیگر از نژادهای سگ مانند نژاد پودل نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارند چراکه جزو سگ‌های پر مو محسوب می‌شوند. در چنین نژادهایی که به اصلاح موی صورت سگ هم نیاز خواهند داشت، کوتاه کردن موی سگ به ظرافت بیشتری احتیاج دارد. بنابراین نژاد سگ بر قیمت اصلاح موی سگ هم تاثیر می‌گذارد. همچنین اصلاح موی گربه پرشین نیز نسبت به اصلاح موی گربه در بقیه نژادها ممکن است هزینه‌ی بیشتری داشته باشد.

آرایش حیوانات خانگی فقط کوتاه کردن موی حیوانات نیست نوع اصلاح موی حیوان خانگی بر هزینه آرایش حیوانات خانگی تاثیر دارد کوتاهی ناخن و مسواک حیوان خانگی بر هزینه آرایش حیوانات خانگی تاثیر دارد درصورتی‌که به خدمات کوتاهی ناخن سگ و گربه و مسواک زدن سگ و گربه احتیاج داشته باشید، باید توجه کنید که بر هزینه اصلاح حیوان خانگی‌ افزوده می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده است