*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

آموزش آرایش گربه

آموزش آرایش سگ
آموزش آرایش سگ
جولای 8, 2021
درمان زخم حیوانات خانگی
درمان زخم حیوانات خانگی
ژوئن 26, 2022

آموزش آرایش گربه

آموزش آرایش گربه و اصلاح موی گربه و آرایش با قیچی که البته قبلا حتما به شستشوی گربه نیاز دارد نیز یکی از مهمترین نیاز های گربه شما خواهد بود و اگر آموزش گربه شامل کوتاهی موی بدن با ماشین، آموزش آرایش گربه و مرتب‌ سازی موهای صورت، دست و پا و دم با قیچی که به مدل شیر معروف است باشد، آن آموزش آرایش گربه بسیار مفید خواهد بود و ما به شما توصیه میکنیم حتما در دوره های آموزش آرایش گربه شرکت کنید و مدرک آرایش گربه را دریافت نمایید.

اگر عاشق حیوانات و گربه خود هستید ، چرا شغلی را دنبال نمی کنید که به شما اجازه دهد هر روز به عنوان شغل خود با آنها کار کنید با شرکت در دوره آموزش آرایش موی گربه و حیوانات خانگی ، آرایشگر سگ و گربه خود و دیگران شوید ، یا به سادگی یاد بگیرید که چگونه حیوانات خانگی خود را آرایش کنید. در آموزش آرایش موی گربه نحوه پیاده کردن و آرایش های مختلف مدل مو  گربه را به شما آموزش می دهیم . شما بر اساس نژاد حیوانات خانگی و گربه  خودتان ، نوع پوست و گربه شما گزینه های زیادی برای انتخاب آرایش گربه خود دارید.

می­توانید با آموزش آرایش گربه ، خودتان حیوان خانگی خود را آرایش کنید . برای فصل گرما و تابستان موهای گربه تان را آرایش کنید اما در فصل زمستان موی گربه نقش موثری در حفظ او در مقابل سرما دارد بنابراین سعی کنید در این فصل موهای گربه را کوتاه نکنید و فقط مرتب برس کنید.مهم‌ترین وسیله‌ای که شما برای آموزش آرایش گربه نیاز دارید، یک دستگاه اصلاح (موزنی) است . این وسیله ارزان و در دسترس است. شما با هرنوع ماشین اصلاح می‌توانید برای آموزش آرایش گربه اقدام کنید ، اما بهتر است نوع مخصوص حیوانات آن را تهیه کنید

دیدگاه ها بسته شده است