*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

آموزش آرایش سگ

آموزش آرایش حیوانات خانگی
آموزش آرایش حیوانات خانگی
جولای 8, 2021
آموزش آرایش گربه
آموزش آرایش گربه
جولای 8, 2021

آموزش آرایش سگ

آموزش آرایش سگ اکثر صاحبان سگ‌‌ها ترجیح می‌دهند که آرایش و کوتاه کردن موهای حیوان را به آرایشگران حرفه‌ای بسپارند. کوتاه کردن و آراستن مو‌های سگ نیاز به مهارت دارد، آموزش آرایش سگ مخصوصا در مورد سگ‌های با مو‌های بلند تجربه بیشتری دارد تا نتیجه نهایی مطلوب باشد آموزش آرایش سگ یک کار تخصصی است و حتی آرایش اشتباه و بیش از حد موی سگ و گربه شما می تواند به سلامتی حیوان خانگی شما آسیب بزند و پوست حیوان خانگی شما را دچار مشکل کند و سبب آفتاب سوختگی پوست حیوان خانگی شما شود.

اگر عاشق سگ ها هستید و ذوق و خلاقیت خاصی دارید ، ممکن است بخواهید در کلاس های آموزش آرایش موی سگ شرکت کنید. شما به عنوان هنرجوی آرایش موی سگ به بهترین دوره های آموزش آرایش موی سگ دسترسی خواهید داشت. آموزش آرایش موی سگ به شما این امکان را می دهد تا روابط طولانی مدت با مشتری و حیوانات خانگی و سگ آنها برقرار کنید شغل آرایشگری حیوانات خانگی بسیار پردرآمد می باشد و در عین حال باعث می شود به دلیل کار با حیوانات از شغل خود لذت ببرید و در عین حال به سلامتی آنها نیز کمک می کند.

بنابراین لازم است آموزش آرایش سگ بسیار با دقت انجام شود تا هنرجو با ریزه کاری ها آشنا شود . در آموزش آرایش سگ باید به هنرجو آموزش داده شود که تمام نژاد سگ ها نیاز به آرایش مو ندارند و قبل از هر عملی در این مورد شما باید اطلاعات لازم در مورد سگی که آرایش می کنید به دست آورید .در آموزش آرایش سگ این نکته باید یادآوری شود که آرایش موی سگ باعث جلوگیری از ریزش موی سگ نمی شود.

دیدگاه ها بسته شده است