*** پذیرش از ساعت 14 تا 20:30 با تعیین وقت قبلی - پوشیدن ماسک اجباری است.

آرایش حیوانات خانگی

کلینیک دامپزشکی صادقیه
کلینیک دامپزشکی در محدوده صادقیه
مارس 18, 2020
اصلاح موی حیوانات خانگی
اصلاح موی حیوانات خانگی
جولای 8, 2021

آرایش حیوانات خانگی

آموزش پت گرومینگ یا همان آرایش حیوانات خانگی و آرایش و پیرایش حیوانات , همیشه یکی از جذابترین و پردرآمدترین مشاغل به نسبت میزان سرمایه گذاری در دنیاست و حتی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند هم یکی از گزینه های بسیار مناسب در جهت یادگیری و کسب مهارت و داشتن یک شغل خاص و حرفه ای بشمار می آید آرایش حیوانات خانگی یکی از مهم ترین خواسته ها و نیاز های حیوانات خانگی می باشد که صاحبان حیوانات خانگی باید به نیاز آرایش حیوانات خانگی خود توجه نمایند.

آرایش حیوانات خانگی از نظر بهداشتی، سلامتی و زیبایی، یکی از نیازهای ضروری حیوانات خانگی است. اگرچه گاهی اوقات، مسئولیت آرایش حیوانات خانگی برعهده صاحبشان است، اما آرایشگاه حیوانات خانگی نیز خدمات پیرایش و کوتاه کردن موی حیوانات خانگی، حمام و شستشوی سگ و گربه، کوتاه کردن ناخن سگ و دیگر اقدامات برای آرایش حیوانات را بی‌دردسر انجام می‌دهند.

آرایش حیوانات خانگی به صورت منظم، باعث می‌شود حیوان خانگی شاد و مرتب داشته باشید. اگر خودتان توانایی کوتاه کردن مو، ناخن سگ و گربه خود را دارید، بهتر است این وظیفه مهم را به فراموشی نسپارید. اما اگر وقت کافی یا مهارت در این زمینه ندارید، می‌توانید کار آرایش و شستن حیوان خانگی خود را به بهترین آرایشگاه حیوانات خانگی در تهران یا شهرهای دیگر و یا بسپارید. همچنین بعضی از خدمات حیوانات خانگی در محل شما انجام می‌شود. سفارش خود را به صورت رایگان در خدمت از ما ثبت کنید، منتظر پیشنهاد قیمت متخصص حیوانات خانگی بمانید و از میان متخصصان بهترین را انتخاب کنید.

دیدگاه ها بسته شده است